Grūdų temperatūros stebėjimas ir kontrolė

Taupykite laiką ir pinigus, siekdami apsaugoti sandėliuojamus grūdus.

Nepasikliaukite vien sėkme!


Mūsų gaminama temperatūros stebėjimo sistema leis kontroliuoti grūdų būklę iš bet kurios pasaulio vietos, sumažins priežiūros klaidų tikimybę, galėsite greitai reaguoti į temperatūros pokyčius sandėliuose.

Grūdų, daržovių ir vaisių, šieno ir kitų kultūrų sandėliavimas - didelis iššūkis norint išsaugoti aukštą kokybę.

"Eltrum Systems" sukurta temperatūros stebėjimo sistema padės apsaugoti produkciją nuo užkaitimo, užkirsti kelią kenkėjų, pelėsio ir grybelio atsiradimui. Inovatyvus sprendimas palengvins kasdienius darbus, sumažins žmogiškosios klaidos tikimybę, leis stebėti esamą situaciją iš bet kurios pasaulio vietos ir greitai reaguoti į pokyčius.

  • Kokybė - Stebėti produktus ir užtikrinti jų kokybę dabar bus paprasta. Mažiau sugadintos produkcijos - didesnis pelnas.
  • Taupumas - Sistema padės sumažinti elektros sąnaudas. Stebėdami temperatūrą, ventiliaciją galėsite įjungti rečiau.
  • Patikimumas - Visi duomenys yra saugomi. Juos peržiūrėti ar atvaizduoti grafike galima bet kada ir už bet kurį laikotarpį.
  • Lankstumas - Savo sandėlius galėsite stebėti būdami bet kur pasaulyje. Programėlė veikia visuose įrenginiuose: kompiuteriuose, planšetėse, mobiliuose telefonuose.
Būkite ramūs!

Nuolatos stebėdami ir kontroliuodami saugomų produktų temperatūrą būsite užtikrinti, kad dėl kokybės staigmenų nebus.

Būkite inovatyvūs!

Sistemos dėka galėsite kaupti ir analizuoti duomenis - tai padės optimizuoti darbus, išvengti klaidų ir svarbiausia - mažinti sąnaudas.

Būkite lankstūs!

Moderni sistema padės Jums stebėti saugomų produktų būklę kur bebūtumėte ir iškart informuos apie galimas grėsmes.

Būkite unikalūs!

Atsižvelgsime į Jūsų individualius poreikius bei situaciją ir kartu rasime labiausiai tinkantį sprendimą skritą būtent Jums.

Mūsų produktai

Mobilios sistemos schema

Mobilūs grūdų temperatūros matuokliai aruodams

Bevielė, mobili sistema skirta sampiloms, aruodams ir kitoms antžeminėms grūdų saugykloms. Tinkama naudoti vidaus ir lauko sąlygomis.

Sužinoti daugiau
Grūdų bokšto schema

Bevielė temperatūros stebėjimo sistema bokštams

Autonominė, bevielė sistema skirta bokštuose saugomų grūdų temperatūrai stebėti. Naudodama saulės energiją gali veikti neribotą laiką.

Sužinoti daugiau

Mumis pasitiki ir mūsų produkcija naudojasi