Ventiliacija

Mūsų sistemos dėka galima automatizuoti jau turimą arba planuojamą įsigyti ventiliacijos sistemą. Galėsite įjungti ar išjungti vėdinimą "Eltrum Systems" programėlės pagalba savo telefone.

  • Nuotolinis valdymo režimas - Bet kuriame įrenginyje (kompiuteryje, planšetėje ar mobiliame telefone) galite matyti savo vėdinimo sistemos einamą būseną: įjungta ar išjungta. Programėlės mygtuko paspaudimu galėsite valdyti ventiliatorių iš bet kurios pasaulio vietos.
  • Automatinis režimas - Jei turite įsigiję mūsų temperatūros stebėjimo įrangą - galėsite nustatyti vėdinimo įjungimą ir išjungimą pagal norimą temperatūrą savo objekte. Norint turėti tokią galimybę savo objekte, reiktų konsultuotis iš anksto.

Meteorologinė stotelė

Tinkamai produktų priežiūrai svarbią įtaką turi ir lauko temperatūros bei drėgmės stebėjimas. Matant išorėje vykstančius procesus galima imtis atitinkamų priemonių užtikrinančių derliaus saugumą bei kokybę.

Jei ventiliaciją ar apšvietimą valdote "Eltrum Systems" sukurtų prietaisų pagalba - galėsite jiems nurodyti, kad atsižvelgtų į meteorologinės stotelės parodymus. Sistema patikrins lauko temperatūrą ir kritulius, užtikrins, kad ventiliacija įsijungtų tik esant tinkamoms oro sąlygoms. Išvengsite pavojaus, kad drėgmė pateks į sandėlius ir juose esančius produktus vėdinimo metu. Taip pat atsižvelgdami į lauko temperatūros pokyčius galėsite anksčiau įjungti vėdinimą ar šildymą, užkirsite kelią nepageidaujamiems pokyčiams saugyklos viduje.