Daržovės ir vaisiai

Sandėliuojant daržoves arba vaisius labai svarbu atsižvelgti į temperatūros bei drėgmės pokyčius. "Eltrum Systems" sukurtų prietaisų ir sistemos dėka galima palengvinti priežiūros darbus norint išlaikyti kokybišką produkciją.

Dabar galėsite stebėti saugyklos drėgmę ir temperatūrą savo mobiliame telefone ir nedelsiant imtis priemonių pasikeitus sąlygoms. Esant poreikiui prietaisams atliekame metrologinę patikrą. Sistema registruoja drėmės ir temperatūros pokyčius, automatiškai pildo įvykių žurnalą ir gali pateikti ataskaitą už pasirinktą laikotarpį. Tai gali būti itin pravartu bendraujant su už produktų kokybę atsakingomis institucijomis.

Kompostas ir humusas

Komposto laikymas ir apdorojimas yra apibrėžti LR įstatymuose:

Biologiškai skaidžių atliekų kompostavimo, anaerobinio apdorojimo aplinkosauginiai reikalavimai

Sistemos generuojamas ataskaitas galėsite pateikti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai kaip patvirtinimą, kad kompostas buvo laikomas pagal įstatymuose nurodytus reikalavimus, apdorojimas ir pasterizacija buvo atlikti tinkamai.

Nebereikės periodiškai laipioti ant komposto krūvų, pildyti temperatūros matavimų žurnalo. Sistema už jus nuolat stebės komposto temperatūrą, o duomenis matysite savo kompiuteryje arba mobiliame telefone.

Specialiai kompostui pritaikėme savo įrangą, kad temperatūrą sistema galėtų matuoti dažniau nei kas valandą. Dabar galima pasirinkti: 30, 15, 10, 5 ir 1 minutės intervalus. Kiekvienam prietaisui galime atlikti metrologinę patikrą.

Šienas

Atsakingai prižiūrėdami laikomą šieną užtikrinsite ne tik jo kokybę, bet taip pat užkirsite kelią ir galimai nelaimei. Dėl šviežiame šiene vykstančios fermentacijos, ypač pirmais sandėliavimo mėnesiais, temperatūra jame gali pakilti iki kritinės ribos vos per vieną dieną.

Į mus jau kreipėsi ne vienas ūkis kurie arba patys, arba jų artimieji susidūrė su didžiuliais nuostoliais kilus gaisrui dėl neprižiūrimo šieno.

Padedant mūsų sistemai, temperatūrą šiene galėsite stebėti neišeidami iš namų. Sistema kiaurą parą seks situaciją, nedelsiant praneš apie gresiantį pavojų ir padės apsisaugoti nuo nelaimės.

Šiltnamiai

"Eltrum Systems" sukurtos įrangos dėka galėsite stebėti dirvožemio ir oro temperatūrą šiltnamiuose savo mobiliame telefone. Taip pat, specialiai šiltnamiams, sukūrėme ir drėgmės matavimo prietaisus.

Padėsime greičiau reaguoti į pokyčius, tiksliau išlaikyti tinkamą aplinką jūsų augalams, užtikrinsime gausesnį ir kokybiškesnį derlių.

Taip pat turime galimybę per atstumą valdyti vėdinimo ar šildymo sistemas jei jos veikia elektros energijos pagalba. Stebėdami situaciją šiltnamiuose, nuotoliniu būdu galėsite įjungti ar išjungti bet kurią iš jų. Galima sistemai nurodyti ir automatiškai atlikti šiuos veiksmus priklausomai nuo einamos drėgmės ar temperatūros.